Hakkımızda
Tecrübelerimiz gösterdi ki;
Arzunuz ; Kendinize özel, kaliteli kumaştan üretilen, özenle dikilmiş, ölçülerde sıkıntı yaşamadığınız, zamanında teslim edilen, kumaş-fiyat analizi düzgün yapılmış ve problemler konusunda ürünün arkasında durabilen bir çözüm ortağı ile çalışmak.
İşte bu anlayışla Kevser Üniforma &Tekstil 2004 yılından bugüne hizmet veriyor. Antalya merkezli ve tamamen milli sermaye ile kurulmuş bir firma. Yaklaşık 1500 m2 kapalı alanda sizin taleplerinizi karşılamak üzere hizmet veriyor. Bilgisayarlı tasarım, kalıplama, kesim, dikim, paketleme ve kalite kontrol süreçlerinin hepsi aynı üretim bandından geçerek hizmetinize sunuluyor.
Bu katalogtaki tüm ürünler münhasıran Kevser Üniforma & Tekstil ekibi tarafından tasarlanmış, kalıplanmış ve üretime hazır olarak sizin beğeninize sunulmuştur. Size düşen sadece renkler ve arzu ettiğiniz kumaşları belirlemek olacaktır.
Katalog dışında arzu ettiğiniz ve sadece size özel olmasını dilediğiniz ürünler için ekibimiz size özel tasarımları beğeninize sunacaklardır. Kurumsal bakışınız, renkleriniz, çalışanlarınızın huzurunu önde tutan ve onların aidiyet duygularını artıran kıyafet tasarımlarını sizinle beraber oluşturmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.Antalya Kevser Üniforma & Tekstil
© Copyright 2009-2016 Kevser Üniforma & Tekstil Ltd Şti. Her Hakkı Saklıdır.


Altınova Sinan Mahallesi
Yüce Sokak No:4
Kepez/ANTALYA
Tel : +90 242 345 37 38
Fax : +90 242 345 37 88
Gsm: +90 530 151 21 12
Mail: info@kevsertekstil.com.tr